FORGOT YOUR DETAILS?

Naše produkty

100% Whey protein

2250g balenie - dóza
1000g balenie - sáčok

100% WHEY Protein je vyrobený metódou CFM z vysoko kvalitného ultra filtrovaného srvátkového proteínového koncentrátu.
Proteín je určený pre podporu nárastu kvalitnej svalovej hmoty a doplnenie bielkovín v priebehu dňa.

Beef Amino

Beef Amino je jedným z najkvalitnejších výživových doplnkov pre silu a rast svalov.
Sú zložené z hydrolyzovaného hovädzieho proteínu unikátnej kvality s prídavkom hydrolyzovaného vaječného proteínu pre zvýšenie biologickej využiteľnosti v organizme. Každá tableta obsahuje celé spektrum vysoko koncentrovaných aminokyselín získaných výlučne z delikátneho hovädzieho mäsa, rovnako ako mnoho ďalších potrebných, nevyhnutných živín. Amino Beef sú vhodné pre laktózovo intolerantných športovcov, keďže neobsahujú mliečne proteíny, čím sú zvlášť vhodné pre vyrysovanie svalov, športovcov v predsúťažnom období, pri nízkom obsahu testosterónu a celkovo pre zvýšenie sily.

Creatin NG

Kreatín je určený na zvýšenie nárastu objemu svalovej hmoty, sily, zvyšuje fyzickú výkonnosť po sebe idúcich krátkodobých intervaloch vysoko intenzívneho fyzického výkonu.

BCAA

BCAA aminokyseliny v pomere 4:1:1 chránia, regenerujú a podporujú rast svalovej hmoty a majú antikatabolické účinky. Dokonalá kombinácia rozvetvených aminokyselín L- leucín, L- izoleucín a L- valín vo forme rýchlo stráviteľných kapsúl tvoria až 35 % obsahu svalovej hmoty a metabolizujú sa vo svaloch na energiu. Urýchľujú syntézu bielkovín a ochraňujú vlastné svalové bielkoviny pri športových a fyzických záťažiach.

NG Nutrition Iont Drink

Až 70l nápoja! Koncentrát vo forme sirupu na prípravu chutného hypotonického nápoja. Je vhodný pred, počas a po športovom výkone, pre doplnenie energie, vitamínov, minerálov a stopových prvkov. Je obohatení o L-Karnitín, ktorý pomáha spaľovať tuky a premieňa ich na energiu.

TOP